I. kolo Českého poháru Letohrad

14.06.2013 19:29

První závod čtyřdílného seriálu Českého poháru v letním biatlonu proběhl 1. - 2. června 2013 v Letohradě. Účastnilo se jej šest našich sportovců. Uskutečnily se zde dva závody. V sobotu se běžel vytrvalostní závod, v neděli pak rychlostní závod.

- V kategorii žáci A Tomáš Hučík obsadil čtvrté a druhé místo.
  - V kategorii žáci A František Palla obsadil dvacáté osmé a dvacáté sedmé místo.
  - V kategorii žačky A Barbora Gabrhelíková obsadila první a druhé místo.
  - V kategorii žačky A Renata Flašarová obsadila dvacáté a dvacáté druhé místo.
  - V kategorii žáci B Martin Palla obsadil sedmé a čtvrté místo.
  - V kategorii žáci C Radek Trvaj obsadil čtrnácté a devatenácté místo.

Soutěžního víkendu se účastnilo celkem 208 sportovců z celé republiky. V sobotu celý závod provázel déšť, se kterým se někteří naši sportovci při střelbě nevypořádali. I přes to, že v neděli nepršelo, trať byla podmáčená a náročná. Medaile vítězům předával nejlepší český biatlonista letošní sezóny Ondřej Moravec.

Fotografie naleznete na : biahaleny.rajce.idnes.cz/Letohrad_1.6.13