Mistrovství České republiky žáků

01.10.2018 22:38

Mistrovství České republiky žáků v letním biatlonu hostilo 22.- 23. září Staré město pod Landštejnem. Celkem 330 startujících v šesti žákovských kategoriích bojovalo v České Kanadě ve třech disciplínách - sprintu, štafetě a v závodě s hromadným startem. Vedle českých žáků nastoupil i výběr závodníků ze Slovenska.
Víkendové klání přineslo spoustu zajímavých soubojů a bylo opravdovým sportovním zážitkem. K těmto zážitkům přispělo i deset našich sportovců, kteří vybojovali dva mistrovské tituly. A to Monika Železníková v závodě s hromadným startem v kategorii žákyně A. Druhý titul vybojovali ve štafetovém závodě Ondřej Hubáček a Štěpán Palla. I zbývající členové našeho týmu předvedli bojovný výkon a zaslouží si pochvalu za celoroční výkon.

V celkovém žebříčku Českého poháru do 20 místa ve svých kategoriích se umístili:

Michaela Hrabcová 20. místo z 50 startujících

V celkovém hodnocení klubů jsme obsadil 8. místo z 43 startujících kliubů.

Tímto závodem jsme se rozloučili s letošní letní biatlonovou sezónou. Děkujeme všem závodníkům za perfektní reprezentaci našeho klubu.
Nyní bude navazovat příprava na zimní sezónu. Tato příprava bude probíhat na kolečkových lyžích.
Do nastávající zimní sozóny přejeme našim závodníkům podobné úspěchy jako v letní sezóně.

Výsledky jednotlivých závodů naleznete naevidence.biatlon.cz/#/udalosti/20181/30

Fotografie z jednotlivých závodů na: biahaleny.rajce.idnes.cz/